Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku

O nás

Spoločnosť LOHA TEAM s. r. o. pôsobí v cestnej nákladnej doprave od od 22.06.1992 nielen na slovenskom, ale aj celoeurópskom dopravnom trhu. Poskytujeme komplexný servis v oblasti medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva, dopravy, skladovania i distribúcie ako aj služby „intrastat“. Zabezpečujeme všetky druhy prepráv tovarov: expresné, bežné, čiastkové, veľkoobjemové, ako aj prepravy nebezpečných nákladov v zmysle ADR. Hlavným cieľom našej spoločnosti je kvalitné poskytovanie služieb a spokojnosť našich zákazníkov.

Pravidelnými nákupmi nových vozidiel modernizujeme náš vozový park, ktorý spĺňa technické parametre, umožňujúce ekonomickú, ale aj ekologickú prevádzku. Naše vozidlá sú on-line monitorované a sledovanie pohybu zásielok je samozrejmosťou. Prepravovaný tovar máme poistený v zmysle Dohovoru CMR v hodnote 100 000,-EUR.

Vaše dopyty a prípadné otázky je pripravený zodpovedať a vyriešiť skúsený tím odborníkov. Radi zabezpečíme akúkoľvek Vašu prepravnú požiadavku a navrhneme optimálne komplexné riešenie.
Pracujeme v zmysle Všeobecných zasielateľských podmienok Zväzu logistiky a zasielateľstva SR v znení zmien schválených zhromaždením členov ZLZ SR dňa 12.05.2005, 09.11.2011, 19.11.2014 a 11.11.2015 (http://www.zlz.sk/)

Sme členmi združení: Zväzu logistiky a zasielateľstva SR www.zlz.sk a Združenia cestných dopravcov SR ČESMAD Slovakia (http://www.cesmad.sk)

Typy vozidiel

Náš vozový park

 • Valník plachtový

  Kapacita 18 paliet; nosnosť 6 t, vnútorná výška 2,65 m

 • Valníky plachtové

  Kapacita 16 paliet; nosnosť 3,1 t, vnútorná výška 2,6 m

 • Valníky plachtové

  Kapacita 20 paliet, nosnosť 10 t, vnútorná výška 2,7 m

 • Dodávky

  Kapacita 8 paliet, nosnosť 1 t, vnútorná výška 2,1 m

 • Návesy plachtové

  Kapacita 34 paliet, nosnosť 24 t, vnútorná výška 2,7 – 3 m

Služby

Medzinárodná a vnútroštátna preprava tovarov

Medzinárodná a vnútroštátna preprava tovarov

Ponúkame logistické riešenia našimi vozidlami presne podľa Vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je dodržanie prepravných termínov, on-line monitorovanie vozidiel a informovanie o priebehu prepravy: od nakládky až po doručenie tovaru zákazníkovi. Vieme prepraviť tovar na území Slovenskej republiky aj v celej Európe. Radi zabezpečíme prepravu akéhokoľvek tovaru, pričom využijeme vždy najvhodnejší typ nákladného vozidla, t. j.: celovozové (FTL) […]

Expresná preprava tovaru do 24 h

Expresná preprava do 24 hodín + IN TIME preprava

V prípade požiadavky na expresné doručenie garantujeme dodržanie dohodnutých termínov. Prepravíme tovar presne podľa Vašich individuálnych pokynov, v dohodnutom prepravnom čase.

Preprava veľkoobjemových zásielok

Preprava veľkoobjemových zásielok

Vieme prepraviť tovar akýchkoľvek rozmerov = veľkoobjemový tovar 120m3, tovar vysoký 3 metre ako aj nadrozmerný tovar, k preprave ktorého je potrebné povolenie.

Preprava nebezpečných tovarov v zmysle ADR

Preprava nebezpečných tovarov v zmysle ADR

Zabezpečíme prepravu nebezpečného tovaru v zmysle medzinárodného dohovoru ADR. Dodržíme pri preprave špecifické podmienky podľa druhu nebezpečného tovaru a jeho konkrétneho UN čísla, tak aby bola zachovaná bezpečnosť osôb, majetku a ochrana životného prostredia.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo

V spolupráci s overenými zmluvnými dopravcami Vám zabezpečíme prepravu všetkých druhov tovarov, vhodnými typmi vozidiel na Slovensku a v celej EÚ, ako aj mimo EÚ: celovozové (FTL) prepravy, dokládkové (LTL ) prepravy, IN TIME prepravy, expresné prepravy zásielok, zberné služby po celej Európe, nadrozmerné prepravy, prepravy v zmysle ADR, špeciálne prepravy.

Skladovanie, manipulácia a distribúcia

Skladovanie, manipulácia a distribúcia

Disponujeme vlastným skladovým priestorom. Akékoľvek požiadavky ohľadne skladovania, manipulácie a distribúcie Vášho tovaru sme pripravení vyriešiť.

Služby INTRASTAT

Služby INTRASTAT

Ponúkame služby INTRASTAT, ktoré vykonávame v zmysle platnej legislatívy EÚ a SR. Mesačnú evidenciu súvisiacu s pohybom tovaru spracuje kvalifikovaný zamestnanec zodpovedný za správne vystavenie hlásení INTRASTAT.